Header_1920_02.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_10.jpg

 

Wedstrijdschema

Jongens F
ZMF Blauw - Laren Zaal Meisjes F Groen
08:30 - ZH2
Thuis
ZMF Geel - Laren Zaal Jongens F Rood
08:30 - ZH1
Uit
ZMF Groen - Laren Zaal Meisjes F Blauw
08:30 - ZH2
Uit
ZMF Wit - Laren Zaal Jongens F Geel
09:15 - ZH1
Thuis
Dames
ZD1 - SCHC D1
10:00
Thuis
ZD1 - Bloemendaal D1
12:00
Uit
Meisjes A
MA2 - Laren Zaal Jongens B2
16:15 - ZH2
Uit
ZMA3 - Laren Zaal Jongens A2
16:15 - ZH1
Uit
Meisjes B
ZMB4 - Laren Zaal Jongens B4
17:15 - ZH1
Uit
ZMB4 - Laren Zaal Meisjes B6
17:45 - ZH1
Thuis
ZMB6 - Laren Zaal Jongens B4
17:15 - ZH1
Uit
ZMB6 - Laren Zaal Meisjes B4
17:45 - ZH1
Uit
Meisjes C
ZMC1 - Laren Zaal Jongens C1-2
14:15 - ZH1
Thuis
ZMC12 - Laren Zaal Meisjes C2
14:15 - ZH2
Thuis
ZMC2 - Laren Zaal Meisjes C1-2
14:15 - ZH2
Uit
ZMC4 - Laren Zaal Jongens C5
15:15 - ZH2
Thuis
Meisjes D
ZMD2 - Laren Zaal Jongens D4
13:15 - ZH2
Thuis
ZMD4 - Laren Zaal Jongens D2
12:15 - ZH2
Thuis
Meisjes E
ZME6 Geel - Laren Zaal Jongens E6 Blauw
10:15 - ZH1
Thuis
ZME6 Oranje - Laren Zaal Jongens E6 Rood
09:15 - ZH2
Uit
ZME6 Rood - Laren Zaal Jongens E6 Geel
10:15 - ZH2
Thuis
ZME8 Geel - Laren Zaal Jongens E8 Blauw
11:15 - ZH2
Thuis
ZME8 Groen - Laren Zaal Meisjes E8 Oranje
11:15 - ZH1
Thuis
ZME8 Oranje - Laren Zaal Meisjes E8 Groen
11:15 - ZH1
Uit
ZME8 Wit - Laren Zaal Jongens E8 Groen
12:15 - ZH1
Thuis
Jongens A
ZJA2 - Laren Zaal Meisjes A3
16:15 - ZH1
Thuis
Jongens B
ZJB2 - Laren Meisjes A2
16:15 - ZH2
Thuis
ZJB4 - Laren Zaal Meisjes B4
17:15 - ZH1
Thuis
ZJB4 - Laren Zaal Meisjes B6
17:30 - ZH1
Thuis
Jongens C
ZJC1 - Laren Zaal Jongens C2
15:15 - ZH1
Thuis
ZJC12 - Laren Zaal Meisjes C1
14:15 - ZH1
Uit
ZJC2 - Laren Zaal Jongens C1
15:15 - ZH1
Uit
ZJC5 - Laren Zaal Meisjes C4
15:15 - ZH2
Uit
Jongens D
ZJD2 - Laren Zaal Meisjes D4
12:15 - ZH2
Uit
ZJD4 - Laren Zaal Meisjes D2
13:15 - ZH2
Uit
ZJD5 - Laren Zaal Jongens D6
13:15 - ZH1
Thuis
ZJD6 - Laren Zaal Jongens D5
13:15 - ZH1
Uit
Jongens E
ZJE6 Blauw - Laren Zaal Meisjes E6 Geel
10:15 - ZH1
Uit
ZJE6 Geel - Laren Zaal Meisjes E6 Rood
10:15 - ZH2
Uit
ZJE6 Rood - Laren Zaal Meisjes E6 Oranje
09:15 - ZH2
Thuis
ZJE8 Blauw - Laren Zaal Meisjes E8 Geel
11:15 - ZH2
Uit
ZJE8 Groen - Laren Zaal Meisjes E8 Wit
12:15 - ZH1
Uit
Jongens F
ZJF Geel - Laren Zaal Meisjes F Wit
09:15 - ZH1
Uit
ZJF Rood - Laren Zaal Meisjes F Geel
08:30 - ZH1
Thuis
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Amersfoort JF1 - Voordaan JF3
10:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Kampong J6E4 - Schaerweijde J6E1
10:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Buitenhout M6E1 - Almere M6E1
10:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Kampong MF4 - Phoenix MF1
11:30
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Weesp M8E2 - Naarden M8E4
12:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Kampong M6E7 - Houten M6E2
12:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Baarn J8E2 - Weesp J8E1
14:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL SCHC J6E2 - Kampong J6E2
14:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL SCHC MC7 - Spandersbosch MC5
16:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Houten MC1 - Rijnvliet MC1
16:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Fletiomare MB5 - Schaerweijde MB4
18:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL UNO H3 - Kampong H24
18:10
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
Sponsors
H1 - Gooische
zondag 13-2 uit om 14:45 info
ZD1 - Bloemendaal
zaterdag 22-1 uit om 12:00 info
Agenda
31-1 Bestuursvergadering


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
C├ęcile de De Jong
Emilie Muus
Ed Schreurs
Constantijn Timmerman