Header_1920_04.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_09.jpg

 

Dit schema loopt van 15-1-2022 t/m 18-2-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes D3 Thom Fokker Laren Blaashal 2A
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes D4 Thomas Vis Laren Blaashal 2A
15:30 - 16:30 Zaal Veldteam JD1 Eelco Bouma
Eelco Bouma
Laren Blaashal 1A Veldteam JD1
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes D7 Eelco Bouma Laren Blaashal 1A
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes D8 Kenneth Bain Laren Blaashal 1A
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes D9 Thomas Vis Laren Blaashal 2A
17:30 - 18:30 Zaal Jongens C3 Vito Heemskerk Laren Blaashal 1A
17:30 - 18:30 Zaal Jongens C4 Kenneth Bain Laren Blaashal 1A
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes C3 Eric Fintelman Laren Blaashal 2A
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes C4 Thomas Vis Laren Blaashal 2A
18:00 - 18:45 Zaal Topkeeper JC Iris Huisman Laren Blaashal 2B
18:00 - 18:45 Zaal Topkeeper MC Laren Blaashal 2B
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes C5 Peter den Hartog Laren Blaashal 2A
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes C6 Tim Habets Laren Blaashal 2A
18:30 - 19:30 Zaal Veldteam MC1 Tim Habets Laren Blaashal 1A
18:45 - 19:30 Zaal Topkeeper JB Laren Blaashal 2B
18:45 - 19:30 Zaal Topkeeper MB Iris Huisman Laren Blaashal 2B
19:30 - 20:30 Zaal Jongens B3 Tim Habets Laren Blaashal 2A
19:30 - 20:30 Zaal Jongens B4 Peter den Hartog Laren Blaashal 2A
19:30 - 20:15 Zaal Topkeeper JA Laren Blaashal 2B
19:30 - 20:15 Zaal Topkeeper MA Iris Huisman Laren Blaashal 2B
19:30 - 20:30 Zaal Veldteam JB1 Kenneth Bain Laren Blaashal 1A
20:30 - 21:30 Zaal Jongens A2 Thomas Vis Laren Blaashal 2A
20:30 - 21:30 Zaal Meisjes A2 Kenneth Bain Laren Blaashal 2A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Zaal Jongens E8 Blauw Eric Fintelman Laren Blaashal 1A
15:30 - 16:30 Zaal Jongens E8 Geel Eelco Bouma Laren Blaashal 2A
15:30 - 16:30 Zaal Jongens E8 Groen Kenneth Bain Laren Blaashal 2A
15:30 - 16:30 Zaal Jongens E8 Rood Thom Fokker Laren Blaashal 1A
16:30 - 17:30 Zaal Jongens C1 Sam Vlasman Laren Blaashal 2A
16:30 - 17:30 Zaal Jongens D4 Thom Fokker Laren Blaashal 1A
16:30 - 17:30 Zaal Jongens D6 Isa Marie Scheele Laren Blaashal 1A
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes C9 Kenneth Bain Laren Blaashal 2A
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes D5 Laren Blaashal 1A
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes D6 Peter den Hartog Laren Blaashal 1A
18:30 - 20:00 Zaal Dames 1 Bastiaan van Veelen
Maarten Bosman
Laren Blaashal 2A
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes C7 Eric Fintelman Laren Blaashal 1A
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes C8 Thomas Vis Laren Blaashal 1A
19:30 - 20:30 Zaal Meisjes B1-2 Laren Blaashal 1A
19:30 - 20:30 Zaal Meisjes B2 Peter den Hartog Laren Blaashal 1A
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 Zaal Meisjes F Blauw Thom Fokker Laren Blaashal 1A
13:30 - 14:30 Zaal Meisjes F Geel Eric Fintelman Laren Blaashal 1A
13:30 - 14:30 Zaal Meisjes F Groen Laren Blaashal 2A
13:30 - 14:30 Zaal Meisjes F Oranje Floris-Jan den Houting Laren Blaashal 2A
13:30 - 14:30 Zaal Meisjes F Rood Laren Blaashal 1A
13:30 - 14:30 Zaal Meisjes F Wit Eelco Bouma Laren Blaashal 2A
14:30 - 15:30 Zaal Jongens F Blauw Minke Smabers Laren Blaashal 1A
14:30 - 15:30 Zaal Jongens F Geel Laren Blaashal 1A
14:30 - 15:30 Zaal Jongens F Groen Eric Fintelman Laren Blaashal 2A
14:30 - 15:30 Zaal Jongens F Oranje Floris-Jan den Houting Laren Blaashal 2A
14:30 - 15:30 Zaal Jongens F Rood Thom Fokker Laren Blaashal 1A
14:30 - 15:30 Zaal Jongens F Wit Laren Blaashal 2A
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes E6 Blauw Thomas Vis Laren Blaashal 1A
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes E6 Geel Eelco Bouma Laren Blaashal 2A
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes E6 Rood Floris-Jan den Houting Laren Blaashal 1A
16:30 - 17:30 Zaal Veldteam JD1 Lieke Smabers Laren Blaashal 2A
16:30 - 17:30 Zaal Veldteam MD1 Thom Fokker Laren Blaashal 1A
17:30 - 18:30 Zaal Jongens D1-2 Thomas Vis Laren Blaashal 2A
17:30 - 18:30 Zaal Jongens D2 Peter den Hartog Laren Blaashal 1A
17:30 - 18:30 Zaal Jongens D3 Minke Smabers Laren Blaashal 2A
17:30 - 18:30 Zaal Jongens D5 Laren Blaashal 1A
18:00 - 19:00 Zaal Jongens C1-2 Kimi Jonker Biezem, De/ Klaas Bouthal
18:00 - 19:00 Zaal Jongens C2 Eric Fintelman Biezem, De/ Klaas Bouthal
18:00 - 19:00 Zaal Jongens C5 Floris-Jan den Houting Biezem, De/ Klaas Bouthal
18:30 - 19:30 Zaal Jongens B2 Eelco Bouma Laren Blaashal 1A
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes C1-2 Tim Habets Laren Blaashal 2A
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes C2 Thijn Scheffer Laren Blaashal 2A
19:30 - 20:30 Zaal Meisjes B3 Thomas Vis Laren Blaashal 2A
19:30 - 20:30 Zaal Meisjes B4 Laren Blaashal 2A
19:30 - 20:30 Zaal Meisjes B5 Laren Blaashal 1A
19:30 - 20:30 Zaal Meisjes B6 Peter den Hartog Laren Blaashal 1A
20:30 - 21:30 Zaal Meisjes A3 Peter den Hartog Laren Blaashal 1A
20:30 - 21:30 Zaal Meisjes A4 Laren Blaashal 2A
20:30 - 21:30 Zaal Meisjes A5 Thomas Vis Laren Blaashal 2A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes E8 Groen Thom Fokker Laren Blaashal 1A
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes E8 Oranje Kenneth Bain Laren Blaashal 1A
15:30 - 16:30 Zaal Meisjes E8 Wit Eelco Bouma Laren Blaashal 2A
16:30 - 17:30 Zaal Keepers blok 1 Aagje van Mastrigt
Bram Stedehouder
Laren Blaashal 2B
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes E8 Blauw Kenneth Bain Laren Blaashal 1A
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes E8 Geel Eelco Bouma Laren Blaashal 2A
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes E8 Rood Thom Fokker Laren Blaashal 1A
17:30 - 18:30 Zaal Keepers blok 2 Aagje van Mastrigt
Bram Stedehouder
Laren Blaashal 2B
17:30 - 18:30 Zaal Veldteam JC1 Sam Vlasman
Teun van Uunen
Laren Blaashal 1A Veldteam JC1
17:30 - 18:30 Zaal Veldteam MD2 Tim Habets Laren Blaashal 2A Veldteam MD2
18:30 - 20:00 Zaal Dames 1 Bastiaan van Veelen
Maarten Bosman
Laren Blaashal 1A
18:30 - 19:30 Zaal Keepers blok 3 Aagje van Mastrigt
Bram Stedehouder
Laren Blaashal 2B
18:30 - 19:30 Zaal Veldteam MB1 Darren Cheesman Laren Blaashal 2A
19:30 - 20:30 Zaal Keepers blok 4 Aagje van Mastrigt Laren Blaashal 2B
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Trainingsgroep Laren Blaashal 1A
15:30 - 16:30 Zaal Jongens E6 Blauw Laren Blaashal 1A
15:30 - 16:30 Zaal Jongens E6 Geel Floris-Jan den Houting Laren Blaashal 2A
15:30 - 16:30 Zaal Jongens E6 Groen Laren Blaashal 2A
15:30 - 16:30 Zaal Jongens E6 Rood Eelco Bouma Laren Blaashal 1A
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes D1 Floris-Jan den Houting
Hanneke Smabers
Laren Blaashal 2A
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes E6 Groen Eelco Bouma Laren Blaashal 1A
16:30 - 17:30 Zaal Meisjes E6 Oranje Laren Blaashal 1A
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes D1-2 Floris-Jan den Houting Laren Blaashal 2A
17:30 - 18:30 Zaal Meisjes D2 Thijn Scheffer Laren Blaashal 2A
17:30 - 18:30 Zaal Veldteam JD2 Floris van Essen
Hidde Snoodijk
Laren Blaashal 1A Veldteam JD2
18:30 - 19:30 Zaal Veldteam JC2 Thijn Scheffer Laren Blaashal 2A Veldteam JC2
18:30 - 19:30 Zaal Veldteam MC2 Anna Damman Laren Blaashal 1A Veldteam MC2
19:30 - 20:30 Zaal Heren 2 Laren Blaashal 1A
19:30 - 20:30 Zaal Jong Dames 1 Laren Blaashal 2A
Sponsors
H1 - Gooische
zondag 13-2 uit om 14:45 info
ZD1 - Bloemendaal
zaterdag 22-1 uit om 12:00 info
Agenda
31-1 Bestuursvergadering


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
C├ęcile de De Jong
Emilie Muus
Ed Schreurs
Constantijn Timmerman