Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_06.jpg Header_1718_11.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_04.jpg Header_1718_03.jpg Header_1718_07.jpg Header_1718_01.jpg Header_1718_05.jpg Header_1718_10.jpg Header_1718_13.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_02.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Karlijn Adank
Pam van Asperen
Daniëlle Bakker
Klaartje de Bruijn
Elin van Erk
Josien Galama
Sophie Goorhuis
Caroline Hollema
Maxime Kerstholt
Joëlle Ketting
Fleur Kok
Lisanne de Lange
Laura Marell
Mila Muyselaar
Fabienne Roosen
Macey de Ruiter
Bente van der Veldt
Emma Vrieler
Lieke van Wijk
Bieke Wijnmaalen

Ondersteuning Dames 1

Robert Jan Cox
(Trainer/Coach)
Hans Hekman
(Assistent coach)
Piteke Scheringa
(Manager)
Thom Fokker
(Videoanalyse)

Aankomende Speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch D1 22 56 18 2 2 66 11 0
2 Amsterdam D1 22 55 18 1 3 72 23 0
3 Oranje-Rood D1 22 48 15 3 4 49 28 0
4 SCHC D1 22 47 14 5 3 67 20 0
5 Laren D1 22 36 11 3 8 43 38 0
6 Kampong D1 22 29 8 5 9 31 32 0
7 Hurley D1 22 27 8 3 11 30 38 0
8 Pinoké D1 22 25 7 4 11 34 46 0
9 hdm D1 22 22 6 4 12 23 40 0
10 Huizen D1 22 10 2 4 16 19 62 0
11 Bloemendaal D1 22 9 1 6 15 16 52 0
12 Groningen D1 22 9 1 6 15 19 79 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 aug !Oefenwedstrijd HDM D1 n.n.b thuis - Veld 1
18 aug !Oefenwedstrijd Amsterdam D1 n.n.b uit
19 aug !Oefenwedstrijd Duits team n.n.b thuis - Veld 1
23 aug !Oefenwedstrijd Hurley D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
SCHC D1 Bloemendaal D1 8-0
Huizen D1 Den Bosch D1 1-3
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 3-0
Amsterdam D1 hdm D1 5-0
Hurley D1 Laren D1 1-2
Groningen D1 Kampong D1 0-3
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Kampong D1 SCHC D1 0-0
hdm D1 Groningen D1 3-0
Laren D1 Amsterdam D1 0-1
Pinoké D1 Hurley D1 2-0
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 0-1
Bloemendaal D1 Huizen D1 1-1
VRIJDAG 14 SEPTEMBER 2018
Huizen D1 SCHC D1 1-5
hdm D1 Kampong D1 2-3
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 5-2
Groningen D1 Laren D1 0-8
Amsterdam D1 Pinoké D1 2-1
Hurley D1 Den Bosch D1 0-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Den Bosch D1 Amsterdam D1 2-0
Bloemendaal D1 Hurley D1 1-1
Pinoké D1 Groningen D1 3-3
Laren D1 hdm D1 2-2
Kampong D1 Huizen D1 5-0
SCHC D1 Oranje-Rood D1 3-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood D1 Huizen D1 2-1
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 1-0
Groningen D1 Den Bosch D1 1-6
hdm D1 Pinoké D1 0-4
Laren D1 Kampong D1 1-0
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
Hurley D1 SCHC D1 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Kampong D1 Oranje-Rood D1 1-1
Pinoké D1 Laren D1 1-3
Den Bosch D1 hdm D1 3-0
Bloemendaal D1 Groningen D1 1-0
SCHC D1 Amsterdam D1 3-1
Huizen D1 Hurley D1 0-2
VRIJDAG 5 OKTOBER 2018
hdm D1 Bloemendaal D1 3-0
Laren D1 Den Bosch D1 1-1
Groningen D1 SCHC D1 0-2
Pinoké D1 Kampong D1 1-1
Amsterdam D1 Huizen D1 7-1
Hurley D1 Oranje-Rood D1 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Kampong D1 Hurley D1 0-3
Den Bosch D1 Pinoké D1 1-0
SCHC D1 hdm D1 4-1
Huizen D1 Groningen D1 1-1
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 1-2
Bloemendaal D1 Laren D1 2-4
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Amsterdam D1 Hurley D1 1-0
Den Bosch D1 Kampong D1 5-0
Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-2
Laren D1 SCHC D1 1-1
hdm D1 Huizen D1 1-1
Groningen D1 Oranje-Rood D1 0-2
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
SCHC D1 Pinoké D1 6-1
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 0-2
Huizen D1 Laren D1 1-3
Amsterdam D1 Kampong D1 0-1
Hurley D1 Groningen D1 5-2
Oranje-Rood D1 hdm D1 3-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Kampong D1 Bloemendaal D1 1-1
hdm D1 Hurley D1 0-1
Groningen D1 Amsterdam D1 0-3
Laren D1 Oranje-Rood D1 1-3
Pinoké D1 Huizen D1 3-1
Den Bosch D1 SCHC D1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Kampong D1 Groningen D1 2-0
hdm D1 Amsterdam D1 2-6
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-3
Den Bosch D1 Huizen D1 3-0
Bloemendaal D1 SCHC D1 0-2
Laren D1 Hurley D1 2-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Amsterdam D1 Laren D1 7-2
Hurley D1 Pinoké D1 2-3
SCHC D1 Kampong D1 4-1
Huizen D1 Bloemendaal D1 2-1
Oranje-Rood D1 Den Bosch D1 1-1
Groningen D1 hdm D1 0-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Den Bosch D1 Hurley D1 3-0
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 1-3
Pinoké D1 Amsterdam D1 3-4
Laren D1 Groningen D1 3-0
Kampong D1 hdm D1 0-1
SCHC D1 Huizen D1 4-0
ZONDAG 17 MAART 2019
hdm D1 Laren D1 2-1
Huizen D1 Kampong D1 1-4
Oranje-Rood D1 SCHC D1 0-2
Hurley D1 Bloemendaal D1 2-1
Amsterdam D1 Den Bosch D1 2-1
Groningen D1 Pinoké D1 2-1
VRIJDAG 22 MAART 2019
Kampong D1 Laren D1 2-0
Pinoké D1 hdm D1 2-1
Den Bosch D1 Groningen D1 7-0
Bloemendaal D1 Amsterdam D1 1-4
SCHC D1 Hurley D1 6-0
Huizen D1 Oranje-Rood D1 0-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Amsterdam D1 SCHC D1 2-2
Hurley D1 Huizen D1 1-2
Oranje-Rood D1 Kampong D1 2-1
Laren D1 Pinoké D1 1-0
hdm D1 Den Bosch D1 0-2
Groningen D1 Bloemendaal D1 0-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Den Bosch D1 Laren D1 5-0
Kampong D1 Pinoké D1 2-2
Bloemendaal D1 hdm D1 0-0
Oranje-Rood D1 Hurley D1 2-1
Huizen D1 Amsterdam D1 0-4
SCHC D1 Groningen D1 7-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 5-2
Hurley D1 Kampong D1 1-0
Pinoké D1 Den Bosch D1 1-6
Laren D1 Bloemendaal D1 2-1
hdm D1 SCHC D1 0-0
Groningen D1 Huizen D1 3-3
ZONDAG 28 APRIL 2019
Kampong D1 Den Bosch D1 1-2
Bloemendaal D1 Pinoké D1 0-0
SCHC D1 Laren D1 2-3
Huizen D1 hdm D1 1-2
Oranje-Rood D1 Groningen D1 4-4
Hurley D1 Amsterdam D1 1-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Kampong D1 Amsterdam D1 0-4
hdm D1 Oranje-Rood D1 0-1
Laren D1 Huizen D1 2-1
Pinoké D1 SCHC D1 0-3
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 5-0
Groningen D1 Hurley D1 3-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Hurley D1 hdm D1 1-0
Oranje-Rood D1 Laren D1 2-1
Bloemendaal D1 Kampong D1 1-3
SCHC D1 Den Bosch D1 1-4
Huizen D1 Pinoké D1 0-2
Amsterdam D1 Groningen D1 9-0
Sponsors
H1 - Oefenwedstrijd
zondag 11-8 uit om 14:45 info
D1 - Oefenwedstrijd
donderdag 15-8 thuis om 20:00 info
Agenda
20-6 Selectietrainingen
21-6 Selectietrainingen
23-6 Larens Bowls Society - veld 4
24-6 Selectietrainingen
24-6 ALV


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Lieve van Zuiden
Ties Zuijderhoudt