Header_1920_05.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_06.jpg

 

Dames C

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Peter den Hartog
Trainer Floris-Jan den Houting
Trainer Teun van Uunen
Aanvoerder Mijke Jonker Heybroek

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Haaskamp D30A Naarden D30F
Kromme Rijn D30B Culemborg D30A
Laren D30C Phoenix D30D
Shinty D30B Weesp D30C

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Culemborg D30A 9 23 7 2 0 22 2 0
2 Haaskamp D30A 9 22 7 1 1 40 10 0
3 Voordaan D30E 9 22 7 1 1 35 10 0
4 Weesp D30C 9 15 5 0 4 22 19 0
5 Kromme Rijn D30B 9 14 4 2 3 18 15 0
6 Naarden D30F 9 13 4 1 4 14 20 0
7 Gooische D30J 9 7 2 1 6 10 25 0
8 Laren D30C 9 5 1 2 6 6 19 0
9 Shinty D30B 9 4 1 1 7 9 30 0
10 Phoenix D30D 9 4 1 1 7 7 33 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt SV Phoenix D30D n.n.b thuis
20 mrt CMHC D30A n.n.b uit
27 mrt Hockey Club Naarden D30F n.n.b thuis
3 apr HC Kromme Rijn D30B n.n.b uit
10 apr Hockeyclub De Haaskamp D30A n.n.b uit
8 mei Gooische Hockey Club D30J n.n.b uit
15 mei DMHC Shinty D30B n.n.b thuis
22 mei M.H.C. Weesp D30C n.n.b uit
12 jun MMHC Voordaan D30E n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Culemborg D30A Kromme Rijn D30B 4-0
Phoenix D30D Laren D30C 0-3
Weesp D30C Shinty D30B 4-1
Naarden D30F Haaskamp D30A 0-8
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Haaskamp D30A Weesp D30C 6-2
Gooische D30J Voordaan D30E 0-3
Laren D30C Culemborg D30A 0-2
Kromme Rijn D30B Naarden D30F 3-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Kromme Rijn D30B Haaskamp D30A 1-3
Phoenix D30D Gooische D30J 4-1
Voordaan D30E Shinty D30B 7-1
Naarden D30F Laren D30C 2-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Gooische D30J Culemborg D30A 0-4
Weesp D30C Voordaan D30E 0-4
Shinty D30B Phoenix D30D 1-1
Laren D30C Kromme Rijn D30B 0-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Phoenix D30D Weesp D30C 1-4
Culemborg D30A Shinty D30B 3-1
Naarden D30F Gooische D30J 3-0
Laren D30C Haaskamp D30A 0-3
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
Haaskamp D30A Voordaan D30E 2-6
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Weesp D30C Culemborg D30A 0-1
Shinty D30B Naarden D30F 1-3
Gooische D30J Kromme Rijn D30B 3-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Phoenix D30D Voordaan D30E 1-4
Kromme Rijn D30B Shinty D30B 3-1
Naarden D30F Weesp D30C 2-4
Laren D30C Gooische D30J 2-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Weesp D30C Kromme Rijn D30B 2-3
Shinty D30B Laren D30C 2-1
Haaskamp D30A Phoenix D30D 8-0
Voordaan D30E Culemborg D30A 0-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Naarden D30F Voordaan D30E 1-3
Gooische D30J Haaskamp D30A 1-4
Laren D30C Weesp D30C 0-2
Culemborg D30A Phoenix D30D 4-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Culemborg D30A Haaskamp D30A 0-0
Shinty D30B Gooische D30J 1-2
Voordaan D30E Kromme Rijn D30B 2-2
Phoenix D30D Naarden D30F 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Gooische D30J Weesp D30C 1-4
Laren D30C Voordaan D30E 0-6
Naarden D30F Culemborg D30A 1-1
Kromme Rijn D30B Phoenix D30D 6-0
Haaskamp D30A Shinty D30B 6-0
Sponsors
H1 - Gooische
zondag 13-2 uit om 14:45 info
ZD1 - Bloemendaal
zaterdag 22-1 uit om 12:00 info
Agenda
31-1 Bestuursvergadering


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
C├ęcile de De Jong
Emilie Muus
Ed Schreurs
Constantijn Timmerman